Opracování umělého a přírodního kamene

Vybudovali jsme špičkové pracoviště pro zpracování umělého a přírodního kamene. Nabízíme zakázkovou výrobu a zpracování produktů z umělého a přírodního kamene Corian | Hi-MACS | KRION. 

Odborný personál v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi a stroji zaručují perfektní realizaci projektů jakéhokoliv charakteru a rozsahu.

Umělý kámen patří mezi technologicky nejvyspělejší materiály.

Unikátní vlastnosti umělého kamene

  • Jedná se o směs přírodních materiálů s čistými odolnými akrylátovými pryskyřicemi.
  • Je odolný vůči všem druhům nečistot a chemikálií, barevně stálý (zejména proti slunečnímu UV záření), ekologický a recyklovatelný.
  • Je také nehořlavý – lze tedy použít do veřejných prostor a na fasády.
  • Materiál lze ohýbat do nejrůznějších tvarů, je snadno opravitelný a nenáročný na údržbu.
  • Nabízí široké spektrum designových povrchů, spojuje se lepením bez viditelných spojů, barevná lepidla jsou dostupná pro kompletní barevnou škálu materiálů.

CORIAN

Umělý kámen Corian je povrchový materiál, který nabízí téměř neomezené možnosti pro architekty a designéry. Mezi jeho největší výhody patří především odolnost vůči každodennímu opotřebení. Díky tomu nachází uplatnění jak v domácnostech, tak v komerčním prostředí, jako jsou například hotely, zdravotnická zařízení, obchody nebo administrativní centra.

HI – MACS

Je umělý kámen neboli kompozit se špičkovými technologickými vlastnostmi, který nabízí neomezené možnosti zpracování v interiéru i exteriéru. Jedná se o pevný homogenní materiál vyrobený ze směsi přírodních minerálů. Je příjemný na dotek a nenáročný na údržbu. HI-MACS napodobuje dřevo, co se zpracování týká, ale v mnoha ohledech ho předčí, neboť spoje dílů jsou neviditelné, může se tepelně tvarovat. Všechny tyto vlastnosti umožňují díky technologii HI-MACS zhotovit individuální design dle přání zákazníka bez jakýchkoliv omezení.

KRION

Jedná se o materiál velmi podobný přírodnímu kameni. Řezání a opracování Krionu se provádí podobným způsobem jako je tomu u dřeva. Materiál lze různě upravovat dle individuálních návrhů a projektů, spojovat, tepelně tvarovat a vytvářet zakřivené části. Tyto úpravy nelze provádět s žádným jiným materiálem dostupným pro účely interiérů i exteriérů. KRION jako jediný lze i po delší době opravovat bez viditelných řemeslných zákroků, je tak po dlouhá léta stále atraktivní a stálý.

Naše reference

Look 21

MC FIT

Cefic

FUNKE