Kariéra

To, jaká naše firma je udávají především zaměstnanci, kteří se zasluhují o to, abychom byli každým dnem ještě úspěšnější. Velmi si vážíme každého, kdo nám pomáhá patřit mezi ty nejlepší v oboru, a proto jsme vždy otevřeni novým talentovaným a motivovaným osobnostem.

Pokud v aktuálně vypsaných pozicích nenajdete práci, kterou hledáte, ale myslíte, že nám máte co nabídnout – kontaktujte nás. Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti vzájemné spolupráce.

Právě hledáme

Truhlář

Co Vás čeká? Zakázková výroba a následní montáž, práce na 2 směny. Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr.
Požadujeme: Preciznost, orientaci ve výkresové dokumentaci, vyučení nebo praxi v oboru truhlář.
Co od nás můžete čekat: možnost zajištění ubytování, motivující finanční ohodnocení, pracovní oblečení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na penzijní připojištění.
Pro více informací nás kontaktujte pomocí formuláře.
Nástup možný IHNED.

Operátor CNC

Co vás čeká.
Obsluha strojů: olepovačka, CNC, formovací pila, frézka, 5osé CNC
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Vyučení v oboru strojírenství, zkušenosti s prací na dřevoobráběcích strojích
Co Vám můžeme nabídnout
Práce v mladém kolektivu, práce na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, výhody, výborné ocenění, flexibilita, bonusy, prémie, občerstvení, možnost zajištění bytu v blízkosti firmy, firemní akce, školení
Nástup možný IHNED.

Montážní dělník – zahraničí

Montážní dělník – zahraničí
Hledáme šikovné montážníky pro rozšíření kolektivu ideálně ze západních/jižních Čech nebo Prahy.
Máte zájem o montáže zajímavých moderních interiérů (hotely, banky, obchody, restaurace), o dlouhodobou celoroční spolupráci v krátkodobých intervalech 6-8 dní montáže a 3 dny volna? Hledáme vyučeného truhláře s praxí v oboru. Nabízíme vynikající platební podmínky, zázemí společnosti a také práci ve zručném a zkušeném kolektivu. Pouze dlouhodobá spolupráce min 2 roky.

Napište nám