Kariéra

To, jaká naše firma je, udávají především zaměstnanci, kteří se zasluhují o to, abychom byli každým dnem ještě úspěšnější. Velmi si vážíme každého, kdo nám pomáhá patřit mezi ty nejlepší v oboru, a proto jsme vždy otevřeni novým talentovaným a motivovaným osobnostem.

Pokud v aktuálně vypsaných pozicích nenajdete práci, kterou hledáte, ale myslíte, že nám máte co nabídnout – kontaktujte nás. Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti vzájemné spolupráce.

Právě hledáme

Montážní dělník pro zahraničí

Hledáme šikovné montážníky pro rozšíření kolektivu ideálně ze západních/jižních Čech nebo Prahy. Máte zájem o montáže zajímavých moderních interiérů (hotely, banky, obchody, restaurace), o dlouhodobou celoroční spolupráci v krátkodobých intervalech 6-8 dní montáže a 3 dny volna? Hledáme vyučeného truhláře s praxí v oboru.

Nabízíme vynikající platební podmínky, zázemí společnosti a také práci ve zručném a zkušeném kolektivu. Pouze dlouhodobá spolupráce min 2 roky.

Truhlář

Co Vás čeká:

Zakázková výroba a následní montáž, práce na 2 směny. Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

Preciznost, orientaci ve výkresové dokumentaci, vyučení nebo praxi v oboru truhlář. Co od nás můžete čekat: možnost zajištění ubytování, motivující finanční ohodnocení, pracovní oblečení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na penzijní připojištění. Pro více informací nás kontaktujte pomocí formuláře. Nástup možný IHNED.

Operátor strojů

Co vás čeká:
Obsluha strojů: olepovačka, CNC, formovací pila, frézka, 5osé CNC Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Vyučení v oboru strojírenství, zkušenosti s prací na dřevoobráběcích strojích

Co Vám můžeme nabídnout:
Práce v mladém kolektivu, práce na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, výhody, výborné ocenění, flexibilita, bonusy, prémie, občerstvení, možnost zajištění bytu v blízkosti firmy, firemní akce, školení.

Nástup možný IHNED.

Architekt

Vaší pracovní náplní bude navrhovat design, interiéry, tvořit vizualizace a technické podklady, ale také se účastnit realizace projektů. Oceníme vaše nápady a osobní přístup. Originalitě se meze nekladou, takže se nebojte pustit uzdu svojí fantazii a kreativitě.

Co bychom od vás potřebovali:
Zkušenosti s truhlářskou či technickou výrobou s návrhy a realizací interiérů.
Tvorba 3D návrhů a plánů pro stavbu a výrobu, jednání se zákazníky, vedení kompletní zakázky, vedení výrob, účast na stavbě v případě větších projektů.

Požadavky:
Komunikativní schopnosti, samostatnost, ochota cestovat, práce na PC, řidičské oprávnění B, angličtina/němčina výhodou. získaný titul Ing.Arch.

Projekt manažer

Vzhledem k mladému kolektivu, hledáme pozitivně naladěné, energické a loajální kolegy, kteří ví, že tato pozice je více náročná, a často spojená s operativním hledáním řešení problémů vzniklých na stavbách.
Je potřeba mít dobré komunikační vlastnosti, dobrou prostorovou představivost, umět pracovat v týmu a mít tah na branku.

Co požadujeme:
-SŠ s maturitou v nábytkářském oboru
-praxe v oboru min 5 let
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost materiálů v interiéru
Dobra znalost Microsoft office a práce s PC
Samostatnost, organizační schopnosti, komunikativnost a příjemné vystupování
Časovou flexibilitu
Řidičský průkaz B
Spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost za svěřené projekty
Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativni úrovni – výhodou

Dělník s umělým kamenem

Zavedená firma zabývající se výrobou nábytku a interiérů hledá TRUHLÁŘE S PRAXÍ a nadšence pro toto krásné řemeslo.
Budete pracovat v moderně vybavené dílně s možností naučit se nové věci, nebo zdokonalit své dovednosti na zajímavých projektech.
Vaší náplní práce bude kompletace výrobků z umělého kamene.

Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou, Výborné platové ohodnocení, Osobní ohodnocení, Příjemný kolektiv včetně vedoucích.
Zajímavou tvořivou práci s moderními materiály.
Mnoho firemních akcí, Nově vybudované fitness centrum, Zdravé svačiny, Příspěvek na penzijní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení.
Možnost kariérního růstu.

Napište nám