CZ

INTERIORS
manufacture & design

Naše společnost se zabývá výrobou a realizací interiérů již více než 25 let.
Aktuálně jsme generálním dodavatelem interiérů, zejména v západní Evropě s týmem čítajícím více než 160 zaměstnanců.

Zapojujeme se do projektů již v počátcích plánování staveb, kde přispíváme svými znalostmi při výběru materiálů, svým pohledem na design, a také především konstrukčním řešením k dosažení cílové nízké ceny za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Automatizovanými procesy, kde využíváme software jako je SolidWorks, či SWOOD dokážeme propojit naše konstrukční myšlenky s CNC technologiemi, kterými disponuje naše výroba na ploše více než 10 000 m2.

Součástí výroby nábytku je i samostatné oddělení opracování umělého kamene Corian či Hi-macs, kde jsme jedním z největších zpracovatelů v ČR.

Proto, abychom nabídli investorovi komplexní řešení, máme při ruce vlastní architektonické oddělení, které je úzce propojené s našimi konstruktéry a manažery projektu.

S našimi spolehlivými, dlouholetými partnery dodáváme veškeré příslušenství interiéru, jako jsou koberce, sedací nábytek, spotřebiče, světla.

Naše společnost má přes 60 interních montážníků, kteří jsou neustále školeni na nové trendy v oblasti kotvicí techniky, štěrkování, či jiných výzev důležitých pro úspěšnou montáž.

Naši manažeři projektu jezdí pravidelně na kontrolní dny a pomocí PlanRadar softwaru jsou schopni Vám prakticky online dávat přehled informací, co se na Vaší stavbě děje.

Nedílnou součástí je zajištění logistiky, kde naše společnost využívá vlastního vozového parku s upravenými plošinami pro správný přesun nábytkových prvků bez jejich újmy.

Naším cílem jsou komerční projekty středního a většího rozsahu, kde dokážeme systémově v krátkém čase kontrolovaně vést Váš projekt a předat jej na požadovaný termín, v očekávané kvalitě, za korektní a vždy doložitelnou cenu.

Reference firmy neustále doplňují noví spokojení klienti, kteří následně rozšiřují portfolio našich stálých zákazníků.

Číst více

"

Chceme dodávat komplexní interiéry do celého světa za pomoci nejnovějších technologií, nejkvalitnějších materiálů a těch nejšikovnějších pracovníků v oboru.

"

vybavení centrály Hafele CZ Praha

Kvalitní materiály a technologie

Dalším faktorem, na kterém si zakládáme jsou prvotřídní materiály a technologie, které naši důmyslnou práci dokáží urychlit a znásobit, proto každoročně vynakládáme nemalé částky na rozvoj firmy a nové vybavení. Jsme schopni uspokojit jak největší klienty s požadavky na vybavení hotelů, bank, restaurací, kanceláří, prodejen, klubů, škol či nemocnic, tak i individuální zákazníky, kteří chtějí vybavit svůj byt či dům.

Neomezují nás žádné hranice

a to doslova – naše působení sahá daleko za hranice naší země, což nám dává širší rozměr co do zahraničních referencí i s ohledem na nejkvalitnější materiály renomovaných dodavatelů z celého světa.

Ne pro nás není odpověď

vyrobíme a dodáme cokoli a to v nejvyšší kvalitě, za přijatelné náklady a s maximální časovou rezervou. Flexibilitu naší práce nám umožňuje kromě špičkové výrobní dílny také vlastní lakovna, samostatné pracoviště pro zpracování umělého kamene či kovovýroba – vše pod jednou střechou.

Samozřejmostí je zajištění dopravy

Samozřejmostí je zajištění dopravy vozidly naší početné flotily případně za pomoci partnerských dopravců, montáže v režii profesionálních a zkušených týmů i prvotřídního servisu, o který se starají zaměstnanci, pravidelně školeni a vzděláváni tak, aby dokázali pokrýt odborné potřeby i té nejnáročnější klientely.

Díváme se dopředu

Bereme jako naši odpovědnost, zajímat se o vývoj oboru a jeho nové možnosti, proto se pravidelně účastníme veletrhů, výstav a seminářů, kde hledáme inovace, způsoby optimalizace výrobních i montážních procesů a informace o nových trendech v oboru.