fbpx

Interzum 2019

Po nedlouhé době se opět účastníme výstavy. Interzum 2019 se koná od 21.5. do 24.5.2019 v Kolíně na Rýnem. V našem stánku si návštěvníci mohou prohlédnout multifunkční stěnu s vestavěnými skříněmi. Naší hlavní prezentací je výroba z umělého kamene, to zde demonstrují dva recepční pulty s prosvětlenými grafickými prvky. Pro lepší seznámení návštěvníka s naší firmou je zde k dispozici posezení ve formě designové lavice a konferenčního stolku. Vše je taktéž z umělého kamene.

 

Propagace služeb a produktů společnosti INTERIORS manufacture&design a.s. na zahraničních veletrzích

Hlavním cílem projektu je posílení mezinárodní konkurenceschopnosti společnosti prostřednictvím individuálních účastí na zahraničních veletrzích. Prezentace na veletrzích je jedním z nejdůležitějších marketingových kanálů. Cílem je udržení stávající pozice společnosti a oslovení nových potenciálních trhů. Účast na veletrzích usnadní dosažení cílů, jako jsou rozvoj exportních možností, růst výkonů firmy, zvýšení zaměstnanosti, zvýšení obratu a zisku společnosti.

 

Cílem výstavy je rozšíření jména firmy na zahraničním trhu a oslovení nových zákazníků. Výstavy se můžeme účastnit díky spolufinancování grantem EU z programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“.