fbpx

HFM Expo – Hotel Facilities Management 2018

Ve dnech 25.-26.9.2018 se konala výstava HFM Expo (Hotel Facilities Management) v Londýně, které jsme se zúčastnili.

Jednalo se o přehlídku pro vybavení hotelů, restaurací a barů. Naše firma zde prezentovala technické zázemí jako jsou trezory, minibary, speciální kování s bezpečnostními prvky, avšak hlavním předmětem námi vystavovaných produktů byl nábytek ve formě recepce, sedacích částí, především prvky z umělého kamene (krion, Corian, Hi – macs), atd. Cílem této exhibice bylo oslovení dalších zákazníků a rozšíření jména naší firmy na zahraničním trhu.

 

Propagace služeb a produktů společnosti INTERIORS manufacture&design a.s. na zahraničních veletrzích

Hlavním cílem projektu je posílení mezinárodní konkurenceschopnosti společnosti prostřednictvím individuálních účastí na zahraničních veletrzích. Prezentace na veletrzích je jedním z nejdůležitějších marketingových kanálů. Cílem je udržení stávající pozice společnosti a oslovení nových potenciálních trhů. Účast na veletrzích usnadní dosažení cílů, jako jsou rozvoj exportních možností, růst výkonů firmy, zvýšení zaměstnanosti, zvýšení obratu a zisku společnosti.

 

Výstavy jsme se mohli účastnit díky spolufinancování grantem EU z programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“.